KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12431402
nr 1243 1402
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Signerad Noterman, gårdsscen. Olja på pannå, 33x26
Kondition: ramskada
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 25 mars 2019
kl 18:16:26
1.500 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr